Kurumsal

VakumPack Vakum Paketleme Makineleri

En değerli paydaşlarımız olan çalışanlarımızla birilikte koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlama amacı ile sektörde Vakum Pack yerini almaktadır. AR – GE çalışmalarını kaliteli ürün için sürekli olarak devam ettiriyoruz.

Kullanıcıların ihtiyaçlarını ve gereksinimlerini karşılamak için hızlı ve güvenli çözümler üretmede de yetkinliğimizi sunuyoruz. Profesyonellerin Vakum Pack ‘ a ihtiyacı olduğuna inandığımız için her geçen gün kusursuz makineler üretmeye devam ediyoruz.

Vakum Makineleri

Vakum Makinesi

Tabak Kapatma Makinesi

Tabak Kapatma Makinesi

Kase Kapatma Makinası

Kase Kapatma Makinası

Özel Üretim Paketleme Makinası

Özel Üretim Paketleme Makinası

Image
Image

0+

Yıllık Tecrübe

Dünden Bugüne…

VAKUMPACK 2000 yılından bu yana, sektörde kalite öncelikli hizmet ve müşteri memnuniyeti konusunda taviz vermeden çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Merkezi Maltepe/İstanbul’da bulunan firmamız, Türkiye’de 81 ile hizmet verebilecek kapasitededir.

Yeniliklerin öncüsü oldu ve Türkiye’yi ilklerle tanıştırdı…
VAKUMPACK, yaptığı işi aynı zamanda sosyal sorumluluk olarak görüp, topluma fayda sağlayan değişim ve yeniliklere öncülük etme cesaretiyle fark yarattı. Gıda endüstrisine yönelik, vakum paketleme ve kase kapatma makineleri alanında, Türkiye’nin ilk üretici firması özelliğini taşır.

Bilim ve teknoloji rehberliğinde uzmanlığını ve ürün yelpazesini sürekli geliştirdi…
VAKUMPACK sahip olduğu sağlam iş fikri, tecrübe, azim ve sabır sayesinde doğru zamanda doğru kararlar aldı. Dünya trendlerini yakından takip ederken, kazanılmış değerlerine yenilerini ekledi. Her daim daha iyisini sunmak üzere yatırım yapan VAKUMPACK, 2002 yılında vakum paketleme makineleri montajına başlayarak genişlettiği ürün gamı ile sektörde liderliğini sürdürmeye devam etti.

Her geçen gün büyüyen bir firma , uluslararası bir marka oldu
Sunduğu hizmetle aşıladığı güven, ürünlerindeki kalite ve hizmetlerindeki özen sayesinde hızla tanınmaya başlayan VAKUMPACK, kısa zamanda dünyanın birçok noktasına ihracat yapmaya başladı. Ayrıca tüm iş ilişkilerindeki şeffaflık, doğruluk, dürüstlük, tüketiciye ve çevreye saygı konusunda gösterdiği derin hassasiyet ile faaliyette olduğu ülkelerde en çok tercih edilen markalar sıralamasına girmeyi başardı.

Hedefi, en iyi bildiği işi severek yapmaktı, hedefine ulaştı
VAKUMPACK,  en iyi bildiği iş olan paketleme, vakumlama ve makine alanında, gıdaya, kozmetiğe, sanayiye kadar pek çok firmaya, üretimden başlayarak pazarlama ve satış sonrası hizmetleri kapsayan tüm aşamalarda %100 destek vermektedir.

Tıpkı insanlar gibi, kurumların  da etik değerleri olması gerektiğine inanan VAKUMPACK; kabiliyetiyle, usta üreticiliğiyle, teknolojisiyle, yatırımlarıyla, tutkusuyla, özverisiyle hedefinin ötesine geçerek istikrarlı büyümesine devam etmektedir.

“Bugünden geleceğe…”
Vakumpack, geleceğe kalan bir marka olma yolunda kaliteyi, sürekli iyileşmeyi, çalışanların tatminini, üretimde verimliliği, müşteride güveni ön planda tutmaya devam edecektir. Her gün daha iyi öğrenmek, daha fazla gelişmek ve memnun müşteri sayısını arttırmak için çalışacaktır. Değişen ve gelişen çevre koşullarını köklü geçmişinden edindiği tecrübeyle yoğurarak, mükemmele ulaşan güçlü yarınların temsilcisi olacaktır.

Vizyonumuz

Öncelikli hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti vakum ve ambalaj paketleme makineleri üzerine olan bilgi, deneyim ve tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için buradayız.

Firma olarak tecrübeli ve deneyimli teknik kadromuz ile siz müşterilerimize doğru şekilde ve en kısa sürede teknik destek sağlamaktayız. Bakım, onarım ve tamir konularında uzman kadromuz ile sorunlarınıza çözüm üretmek için yola çıktık.

Ambalaj paketleme makineleri üzerine hizmet verirken aynı zamanda özellikle yerinde servis hizmeti vererek her marka ve model ambalaj makinalarınızın bakım, onarım ve tamir işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sürekli kendini yenileyen firmamız ve çalışanlarımız teknolojiyi yakından takip ederek servis hizmeti ve müsteri memnuyeti ilkelerini giderek arttırma yolunda ilerlemekte. Bu anlamda başarısızlığı kendimize düşman bildik, ve hep ileri olmak üzere adımlarımızı sıklaştırdık. Zaten geniş vizyonumuzun sınır çizgilerini daha da genişleterek hızla ilerliyoruz.

Sorunsuz yarınlara…

Misyonumuz

Ambalaj paketleme sektörü ülkemizde çok yaygın olmasa da kurumsal firmalar başta olmak üzere orta ve küçük ölçekli işletmeler de bazı yasal zorunluluklar, kalite ve potansiyeli arttırmayı amaçlayarak ambalajlı ürün tercih etmeye başlamıştır.

İşte bu nedenle firma olarak biz ambalaj paketleme makineleri kullanan müşterilerimize teknik servis, bakım, onarım, tamir ve revizyon ihtiyaçlarını karşılamak için deneyimli ve uzman kadromuz ile % 100 müşteri memnuniyeti için sizlere hizmet vermeyi ilke edindik.

Mutlu geçmiş ve aydınlık geleceğimizle misyonumuzu geliştirmeye ve siz değerli müşterilerimize kalitelinin üstünde bir hizmet sunmaya devam edeceğiz. Her daim VAKUMPACK seçiminizden memnun kalacaksınız.